All Latest Results

Premier Division
Portland Park

Premier Division
Blair Park

Premier Division
Barrfields Park

Premier Division
Townhead Park

Premier Division
Meadow Park

Premier Division
Guy's Meadow

Premier Division
Buffs Park

Premier Division
Newlandsfield

Premier Division
Beechwood Park (Auchinleck)

Premier Division
New Tinto Park

Premier Division
Synergy Arena

Premier Division
Portland Park

Premier Division
New Petershill Park

Premier Division
Bellsdale Park

Premier Division
Hamish B. Allan Stadium

Premier Division
KG Stadium

Premier Division
Holm Park

Premier Division
Loch Park

Premier Division
Valefield Park

Premier Division
Guy's Meadow

Premier Division
Guy's Meadow

Premier Division
Barrfields Park

Premier Division
Blair Park

Premier Division
New Tinto Park

Premier Division
Portland Park

Premier Division
Townhead Park

Premier Division
Beechwood Park (Auchinleck)

Premier Division
Meadow Park

Premier Division
Newlandsfield

Premier Division
Buffs Park

Conference A
Campbell Park

Conference A
Dunterlie Park

Conference A
Hamilton Park

Conference A
Lochburn Park

Conference A
Burnside Park

Conference A
Rockburn Park

Conference A
Victoria Park (Irvine)

Conference A
Craighead Park

Conference A
Hannah Park

Conference A
Dam Park Stadium

Conference A
Excelsior Stadium

Conference A
Rockburn Park

Conference A
Rosebank Park

Conference A
‎James Y. Keanie Park

Conference A
Station Park

Conference A
Ladywell Stadium

Conference A
Campbell Park

Conference A
Victoria Park (Irvine)

Conference A
Craighead Park

Conference A
Lochburn Park

Conference A
Hamilton Park

Conference A
Kingshill Park

Conference A
Dunterlie Park

Conference A
Burnside Park

Conference B
New Western Park

Conference B
John Cumming Stadium

Conference B
Ravenscraig Stadium

Conference B
Ardeer Stadium

Conference B
Victoria Park (Newmains)

Conference B
Merksworth Park

Conference B
Somervell Park

Conference B
MTC Park

Conference B
Nithsdale Park

Conference B
Port Glasgow Community Stadium

Conference B
Robertson Park

Conference B
McKenna Park

Conference B
Victoria Park (Newmains)

Conference B
Greenfield Park

Conference B
Merksworth Park

Conference B
Victoria Park (Newmains)

Conference B
Ardeer Stadium

Conference B
Somervell Park

Conference B
Ashfield Stadium

Conference B
Ravenscraig Stadium

Conference C
K Park

Conference C
New Petershill Park

Conference C
Holm Park

Conference C
Moor Park

Conference C
Brig O'Lea Stadium

Conference C
McKenna Park

Conference C
Fullarton Park

Conference C
Duncansfield Park

Conference C
Millburn Park

Conference C
Gasworks Park

Conference C
Donald Dewar Centre

Conference C
Keppoch Park

Conference C
James McGrory Park

Conference C
Beltane Park

Conference C
John Cumming Stadium

Conference C
New Petershill Park

Conference C
Moor Park

Conference C
Fullarton Park

Conference C
Winton Park

Conference C
Brig O'Lea Stadium

Division Four
Springburn Sports Synthetic

Division Four
Kintyre Park

Division Four
Gibbshill Park

Division Four
Greenfield Park

Division Four
Gibbshill Park

Division Four
New Tinto Park

Division Four
Ferguslie Park Sports Centre

Division Four
Springburn Sports Synthetic

Division Four
Kintyre Park

 

2:00 pm Muirkirk Juniors 0Johnstone Burgh 0 Cancelled NeilstonWishaw 2:00 pm Ardrossan Winton Rovers 0Vale of Leven 0 2:00 pm Greenock Juniors 3Port Glasgow Juniors 2 2:00 pm Kilwinning Rangers 3Troon 0 2:00 pm Ashfield 3Glasgow United 3 2:00 pm Vale of Clyde 0St. Roch’s 0 2:00 pm Arthurlie 2Glasgow University 1 2:00 pm Cambuslang Rangers 2St. Cadoc’s 3 2:00 pm Forth Wanderers 0Shotts Bon Accord 6 2:00 pm Girvan 4Craigmark Burntonians 2 2:00 pm BSC Glasgow 0St. Peter’s 2 2:00 pm Maryhill 2Bellshill Athletic 2 2:00 pm Campbeltown Pupils 0Kilsyth Athletic 6 2:00 pm Pollok 5Blantyre Victoria 1 2:00 pm Cumnock Juniors 1Beith Juniors 0 2:00 pm Auchinleck Talbot 2Clydebank 2 2:00 pm Irvine Meadow XI 1Glenafton Athletic 3 2:00 pm Lanark United 2Larkhall Thistle 1 2:00 pm Darvel 3Bonnyton Thistle 0 2:00 pm Lesmahagow Juniors 1Maybole Juniors 2 2:00 pm Harthill Royal 0Finnart 2 2:00 pm Benburb 1Kirkintilloch Rob Roy 0 2:00 pm Ardeer Thistle 1Thorniewood United 0 2:00 pm Hurlford United 3Kilbirnie Ladeside 2 2:00 pm Cumbernauld United 2Rossvale 0 2:00 pm Largs Thistle 0Rutherglen Glencairn 2 2:00 pm Petershill 2Drumchapel United 3 2:00 pm East Kilbride Thistle 1Glasgow Perthshire 3 2:00 pm Irvine Victoria 1Whitletts Victoria 2 2:00 pm Saltcoats Victoria 2Lugar Boswell Thistle 3 2:00 pm Newmains United 1Gartcairn 6 2:00 pm Dalry Thistle 1Kello Rovers 2 7:30 pm Finnart 3Glenvale 1 7:30 pm Wishaw 5East Kilbride Thistle 0 7:30 pm Kirkintilloch Rob Roy 0Auchinleck Talbot 2 7:30 pm Glasgow United 1Cambuslang Rangers 5 7:30 pm Maybole Juniors 0Forth Wanderers 2 7:30 pm Kilbirnie Ladeside 1Kilwinning Rangers 4 7:30 pm Craigmark Burntonians 3Irvine Victoria 2 7:30 pm Harthill Royal 4Kilsyth Athletic 0 7:30 pm Clydebank 2Cumbernauld United 2 7:30 pm Glenafton Athletic 1Darvel 2 7:30 pm Johnstone Burgh 1Maryhill 2 7:30 pm St. Roch’s 0Neilston 2 7:30 pm Glasgow Perthshire 3Lanark United 1 7:30 pm Drumchapel United 5Yoker Athletic 2 7:30 pm Royal Albert 1Newmains United 1 7:30 pm Lugar Boswell Thistle 0Muirkirk Juniors 6 7:30 pm St. Cadoc’s 1Greenock Juniors 1 7:30 pm Thorniewood United 3Renfrew 2 7:30 pm Port Glasgow Juniors 5Dalry Thistle 1 7:30 pm Bellshill Athletic 3Lesmahagow Juniors 2 7:30 pm Glasgow University 2Girvan 3 7:30 pm Larkhall Thistle 1St. Anthony’s 0 7:30 pm Blantyre Victoria 2Hurlford United 2 7:30 pm Rutherglen Glencairn 1Irvine Meadow XI 2 7:30 pm Whitletts Victoria 2Saltcoats Victoria 0 7:30 pm Vale of Leven 3Vale of Clyde 1 7:30 pm Gartcairn 6Carluke Rovers 0 7:30 pm Kello Rovers 1Ardeer Thistle 4 7:30 pm Beith Juniors 5Largs Thistle 0 7:30 pm Rossvale 1Cumnock Juniors 4 7:30 pm Kilsyth Rangers 2Petershill 2 7:30 pm Bonnyton Thistle 3Pollok 1 7:30 pm Troon 0Benburb 0 7:30 pm Shotts Bon Accord 0Arthurlie 2 8:00 pm Harmony Row 3BSC Glasgow 0 2:00 pm Lesmahagow Juniors 1Johnstone Burgh 2 2:00 pm Cambuslang Rangers 2Ashfield 0 2:00 pm Bellshill Athletic 4Maybole Juniors 1 2:00 pm Irvine Victoria 1Glasgow University 5 2:00 pm Muirkirk Juniors 4Whitletts Victoria 0 2:00 pm Maryhill 1Lugar Boswell Thistle 0 2:00 pm Benburb 3Kilbirnie Ladeside 2 2:00 pm Vale of Clyde 0Ardrossan Winton Rovers 2 2:00 pm Girvan 2Shotts Bon Accord 4 2:00 pm Dalry Thistle 1St. Cadoc’s 6 2:00 pm Newmains United 1Thorniewood United 5 2:00 pm Glenvale 0Kilsyth Athletic 4 2:00 pm Auchinleck Talbot 2Troon 1 2:00 pm Ardeer Thistle 3Port Glasgow Juniors 2 2:00 pm Arthurlie 3Forth Wanderers 0 2:00 pm St. Anthony’s 1Glasgow Perthshire 0 2:00 pm Neilston 1Vale of Leven 1 2:00 pm Kilwinning Rangers 5Blantyre Victoria 0 2:00 pm Pollok 2Glenafton Athletic 0 2:00 pm Greenock Juniors 4Glasgow United 0 2:00 pm Carluke Rovers 4Royal Albert 0 2:00 pm Finnart 4Harmony Row 2 2:00 pm Kirkintilloch Rob Roy 0Clydebank 1 2:00 pm Irvine Meadow XI 1Beith Juniors 2 2:00 pm Lanark United 0Wishaw 2 2:00 pm Cumnock Juniors 1Cumbernauld United 3 2:00 pm Campbeltown Pupils 0BSC Glasgow 1 2:00 pm Largs Thistle 4Rossvale 2 2:00 pm Yoker Athletic 0Kilsyth Rangers 3 2:00 pm PetershillLarkhall Thistle 2:00 pm Saltcoats Victoria 1Craigmark Burntonians 5 2:00 pm Renfrew 3Kello Rovers 0 2:00 pm Hurlford United 1Bonnyton Thistle 0 2:00 pm Darvel 2Rutherglen Glencairn 0 3:00 pm East Kilbride Thistle 2St. Roch’s 4